Sandėlių g. 16, Klaipėda +37064012345

Moderni bioklimatinė pergola

Bioklimatinė pergola - tai moderni oro sąlygoms atspari pavėsinė iš aliuminio konstrukcijų su atsidarančiu stogu, skirta apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių bei lietaus.


Įsirengę terasa pergola su atidaromais šoniniais stiklais ne tik patraukliai praplėsite restorano ar viešbučio erdvę, bet ir turėsite kur kas daugiau progų komfortiškai naudotis terasa privataus namo kieme mūsų klimato sąlygomis.


Išskirtinis bioklimatinių pergolų bruožas - jų stogas yra dengtas aliumininėmis lamelėmis, kurias galima ne tik visiškai atidaryti ar uždaryti, bet ir pakreipti norima kryptimi, taip reguliuojant saulės šviesos srautą bei užtikrinant gaivaus oro pliūpsnį į terasą.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover

Kodėl pergolė vadinama bioklimatine?

Bioklimatinė pergola suprojektuota taip, kad norėdami susikurti malonų mikroklimatą savo terasoje galėtumėte išnaudoti kuo daugiau natūralių gamtinių faktorių, pasitelkti pasyvų vėdinimą ir sumažinti bereikalingas energijos sąnaudas.

Bioklimatinės pergolos nepralaidumas lietui

Visų mūsų gaminamų biopergolų stogas turi nedidelį nuolydį, todėl lietaus vanduo nuteka lamelėse esančiais grioveliais į priekyje esančią siją ir yra nuvedamas per atramas į apačią. Net palikus biopergolos stogą minimaliai pravirą (iki  5°), lietaus vanduo vidun nepateks, o terasoje , net ją įstiklinus, bus pakankamai gryno oro.  

bioklimatinė pergolė nepralaidi vandeniui

Sandarus stogas

sandarus pergolės stogas lamelės

Bioklimatinėje pergoloje naudojamos lamelės yra gaminamos iš tuščiavidurio ekstruzinio aliuminio, jos yra tvirtos bei atsparios aplinkos sąlygoms.   Į kiekvieną lamelę integruota patentuota guminė tarpinė užtikrina, kad uždarius stogą pro jį neprasiskverbs vanduo.
Tuo pačiu, dėl tarpinės sumažinamas ir vėjo keliamas triukšmas.


Pergolų sienų uždengimai
Uždengę pergolos šonus vasaros sezonu galėsite mėgautis kur kas ilgiau. 

Norėdami apsisaugoti nuo vėjo ir vėsaus oro, pergolos šonams dengti galite rinktis bei tarpusavyje kombinuoti šiuos variantus:
• ruloninės uždangos – roletai;
• tradiciniai nevarstomi stiklai;

Nuo įkyrių vabzdžių pergolą galite apsaugoti įsirengdami tinklelius nuo vabzdžių.

pergolu sienu uzdengimas

Bioklimatinės pergolos montuojamos prie sienos arba tiesiog kieme

Šią modulinę bioklimatinę pergolą galima montuoti prie sienos arba tiesiog laisvai statyti bet kokioje erdvėje nepanaudojant montavimui sienų. Dėl to pergolą galite planuoti statyti įvairiose erdvėse.  

modulinis montavimas prie sienos

pavesines modulinis montavimas kieme

Galimybė jungti modulius
Mūsų siūlomos bioklimatinės pergolos yra modulinio tipo – jas galima montuoti jungiant kelis modulius. Pergolos modulius galima jungti įvairiais būdais. Pateikiame kelis populiariausius modulių jungimo variantus: 

modulis pergoles

pailgas jungimo modulis pergolai

modulis pavesines 2

Automatiškai valdomas stogas
Bioklimatinės pergolos stogo lamelės valdomos elektros varikliu - jas reguliuoti (atidaryti, uždaryti arba praverti) galėsite jungikliu, nuotoliniu pulteliu, telefonu arba planšete.

Siekiantiems aukščiausio komforto – galime pasiūlyti ir programuojamą automatinį valdymą, priklausantį nuo oro sąlygų įrengiant išmanius saulės, vėjo bei lietaus jutiklius.

Tuomet lamelės automatiškai pasisuks saulei keičiant padėtį dienos bėgyje bei pilnai užsidarys pradėjus lyti, taigi jums nereikės rūpintis dėl netikėtai sušlapusių terasos baldų.

pulteliai automatika

sensoriai automatika

Tylus ir patikimas variklis
Pergola valdoma tyliu, moderniu mažai matomu išorėje 24 V varikliu, kuris įmontuotas tarp lamelių ir konstrukcijos.

24v variklis automatine pavesine

LED apšvietimo sistemos
Galite rinktis Jums patinkantį bioklimatinės pergolos apšvietimą: LED diodų juostą konstrukcijos šonuose bei LED apšvietimo elementus pačiose lamelėse.

Šie LED elementai jaukiai apšvies visą stogą ir sukurs malonią atmosferą bei suteiks pakankamai šviesos kai lauke tamsu. 

Yra galimybė pasirinkti šviesos reguliuotojo (dimerio) pagalba valdomus šoninius RGB LED elementus, kurių apšvietimo spalvą bei intensyvumą galėsite keisti pagal savo nuotaiką.

aerolux led apsvietimas

Terasos šildytuvai
Norintiems naudotis savo įstiklinta pergola ištisus metus, siūlome įsirengti infraraudonųjų spindulių šildytuvus.  

Terasos šildytuvai tinka tiek privačioms, tiek komercinėms erdvėms: kavinėms, viešbučiams, restoranams – šildytuvų dėka galima prailginti lauko kavinės sezoną bei taip padidinti klientų srautą.

Daugiau apie šildytuvus sužinosite čia.
Įvertinus Jūsų poreikius, galime pakonsultuoti, koks pergolos pavėsinės tipas Jums labiausiai tinka. Rašykite mums užklausą arba skambinkite telefonu 8 640 12345 ir gaukite individualų pasiūlymą! 
Mūsų siūlomos bioklimatinės pergolos yra 5 rūšių:
Aerolux – tai lig šiol moderniausia oro sąlygoms atspari bioklimatinė pavėsinė, kurios stogo lameles galima ne tik pasukti, bet ir pilnai patraukti į šoną (lyg pakeltume žaliuzes); 
Skyroof Prestige - moderni, oro sąlygoms atspari bioklimatinė pavėsinė. Naujausios technologijos dėka, pergolės lamelės juda sinchronizuotai, tai leidžia vienu metu atidaryti iki 79% viso pergolos stogo ploto;
Skyroof Plus / Skyroof Compact – įvairių dydžių oro sąlygoms atspari bioklimatinė pavėsinė, kurios stogo lameles galima visiškai uždaryti arba praverti norimu kampu;
Solid - tai didesnėms erdvėms skirta oro sąlygoms atspari pavėsinė iš aliuminio konstrukcijų, kurios stogo lameles galima visiškai uždaryti arba praverti norimu kampu;
Exxen - tai aukščiausios klasės itin didelių matmenų bioklimatinė pergolė. Pažangi sinchronizuota lamelių sistema (žirklinis mechanizmas) leidžia ne tik atidaryti pergolės stogą iki 77% viso ploto, bet ir pilnai jį uždaryti bei minimaliai praverti;

aerolux klimatine pergole

Bioklimatinė pergola nuolaida

Bioklimatinė pergola plus compact

solid pergole kainos

Čia pateikiame mūsų siūlomų bioklimatinių pergolų palyginimą: 

bioklimatiniu pergolu palyginimo lentele

JAU ĮRENGĖME DAUGIAU NEI 200 PERGOLŲ

Vieni pirmųjų Baltijos šalyse pradėjome įrenginėti šiuolaikinio dizaino aliuminines pavėsines pergolas atidaromu stogu. Užtikriname aukštą kokybę bei pažangias technologijas - bendradarbiaujame su pirmaujančiais Europoje pergolų gamintojais iš Turkijos bei Lenkijos.
Šiuo metu esame įrengę bemaž daugiausiai pergolų Lietuvoje bei Latvijoje – daugiau nei 200 klientų džiaugiasi maksimaliu komfortu savo terasoje.

Mūsų pergolos dengia ne tik gyventojų terasas, bet jas galite rasti ir įvairiose kavinėse, restoranuose, viešbučiuose:
– Vilniuje restorane „Medininkai“;
– Trakuose viloje „Ilgai“;
– Kaune restorane „Arrivèe“;
– Klaipėdoje restoranuose „Senoji Hansa“, „Biskvitas“;
– Juodkrantėje restorane „Žuvelė“;
– Palangoje restoranuose „Žuvinė“, „Senoji Hansa“, „Vandenis“;
– Kretingos r. kavinėje „Vienkiemis“;
– Plungėje restorane „Porto“;
– Rokiškio r. „Ilzenbergo dvare“;
– Rygoje senamiestyje restorane „Steiku Haoss“ bei viešbutyje „Mercure Riga Centre“.
Mūsų įrengtų pergolų nuotraukas galite pamatyti čia:

  • Text Hover

Įvertinus Jūsų poreikius, galime pakonsultuoti, koks pergolos pavėsinės tipas Jums labiausiai tinka. Rašykite mums užklausą arba skambinkite telefonu 8 640 12345 ir gaukite individualų pasiūlymą! 
Kodėl verta turėti bioklimatinę pergolą?

Džiaugsitės prailginta vasara


Šoninės uždangos bei stogas apsaugos nuo prastų oro sąlygų

Būsite išskirtinai modernūs


Išmanūs saulės, vėjo, lietaus jutikliai, automatiškai valdomas stogas bei langai - pažangu ir be galo patogu

Pergolai suteiksime 2 metų garantiją


Suteiksime 2 metų garantija konstrukcijai, audiniui ir automatikai.

Turėsite daugiau gryno oro


Praviras bioklimatinės pergolos stogas leis natūraliai vėdintis tačiau apsaugos nuo nepageidaujamos tiesioginės saulės

Ilgiau mėgausitės draugija terasoje


Įsirengus pergolą su šildytuvu galima vakaroti ir rudenį, ir pavasarį

Jausitės maksimaliai komfortiškai


Galėsite nuotoliniu pulteliu ar tiesiog telefonu valdyti pergolos stogą ir langus, sienų uždengimus, apšvietimą ir šildymą

4.8/5 (26 Reviews)