Sandėlių g. 16, Klaipėda +37064012345

Markizės - apsauga nuo saulės ir lietaus

Markizės - dar viena uždangų nuo saulės rūšis. Markizės puikiai tinka ne tik kavinėms bei restoranams, bet ir terasoms ar balkonams nuosavuose namuose pridengti, sudarant papildomą pavėsį ir užuovėją. Markizių pagrindinė funkcija - apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, bet impregnuotas markizės audinys taip pat gali apsaugoti ir nuo nedidelio lietaus.

Markizės būna dviejų konstrukcijų: balkoninės ir terasinės. Balkoninės markizės - mažesnės, tačiau su dideliu nuolydžio kampu, paprastai naudojamos balkonuose, lodžijose, taip pat virš langų, siekiant sumažinti tiesioginių saulės spindulių poveikį patalpoms. Terasinės markizės išsiskiria kur kas tvirtesne konstrukcija, pritaikyta dideliems gabaritams, jų plotis varijuoja nuo 2 iki 7 metrų.


Tiek balkoninės, tiek terasinės markizės gali būti su kasete arba be jos. Kasetė markizėje padeda apsaugoti suvyniotą markizės audinį nuo atmosferos poveikio – kasetė saugo audinį nuo dulkių, lietaus, sniego, krentančių lapų.

Galima rinktis įvairius markizės valdymo būdus: rankena, nuotoliniu pulteliu, automatiškas valdymas pagal saulės bei vėjo daviklius. 

palete spalvos markiziu audiniai

Markizių rūšys

Įvairių dydžių markizes gaminame pagal individualius poreikius. Jūs galite rinktis skirtingas markizių formas, audinius, markizių valdymo būdus.

terasines markizes be kasetes

Puikiai tinka terasoms pridengti, taip pat kavinėms bei restoranams. Sudaro papildomą pavėsį, bei saugo nuo lengvo lietaus.

markizes terasai kasetines

Jas suskleidus audinys susivynioja į specialią kasetę, kuri apsaugo markizės audinį nuo dulkių, lietaus, lapų

balkonines markizes balkonui

Balkoninės markizės mažesnės, tačiau su dideliu nuolydžio kampu, paprastai naudojamos balkonuose, lodžijose, taip pat ir virš langų.