Sandėlių g. 16, Klaipėda +37064012345

Terasos stiklinimas

Stiklinimo sistemos – tai funkcionalus ir paprastas sprendimas Jūsų terasos/pergolos sienoms uždengti. Įrengus stiklinimo sistemą galėsite komercinius arba gyvenamuosius būstus galėsite naudoti ištisus metus – greitai ir užtikrintai apsisaugosite nuo lietaus ir vėjo, tačiau tuo pačiu metu galėsite mėgautis skaidriu vaizdu už stiklo.

panorama stiklinimo sistema

PANORAMA – automatizuota vertikaliai nuleidžiamų stiklų sistema, valdoma jungikliu ir/arba nuotoliniu pulteliu. Ši stiklinimo sistema pritaikoma įvairiose gyvenamosiose ar komercinėse erdvėse. 

reminis istiklinimas terasa lauresta

Įrengus šią sistemą galėsite lengvai sustumti visus stiklus prie vieno ar kito pergolos/terasos šono – tai ypač naudinga esant karštam orui, nes sustumiamų stiklų dėka galėsite džiaugtis pavėsine be sienų.

 

terasos istiklinimas atidaroma

Šią sistemą galėsite lengvai sustumti visus stiklus į pasirinktą pergolos šoną – tai ypač naudinga kai lauke karšta, nes sustumiamų stiklų dėka galėsite džiaugtis natūraliu vėdinimu pergoloje.

fiksuotas_stiklinimas pavesines

Fiksuoti (neatsidarantys) stiklai – ekonomiškas pergolos sienų dengimo sprendimas. Rekomenduojame šiuo būdu stiklinti tik 1-2 pergolos sienas, o likusias dengti atsidarančiais stiklais.

 

Metų patirtis

Konstrukcijų

Metų garantija

Baigti projektai

5/5 (12 Reviews)