Sandėlių g. 16, Klaipėda +37064012345

Markizių audinių katalogas

Galite rinktis skirtingų spalvų ir raštų markizių audinius: nuo itin ryškių iki švelnių atspalvių, nuo dryžuotų iki vienspalvių. Taip pat galite rinktis įprastus akrilinius audinius arba specialius vandeniui atsparius audinius. Vandeniui atsparūs audiniai padengti specialiu sluoksniu, kuris neleidžia vandeniui prasisunkti pro audinį. Akriliniai audiniai taip pat padengti impregnantu, tik šis sluoksnis plonesnis, todėl apsaugo tik nuo lengvo ir trumpo lietaus. Komercinėms erdvėms (viešbučiams, kavinėms, restoranams) rekomenduojame rinktis vandeniui atsparius audinius.

akriliniai audiniai markizems

Akriliniai audiniai - pagaminti iš kokybiško akrilo pluošto, atsparūs tempimui ir plyšimui. Šie audiniai dažyti aukštos kokybės dažais, todėl yra atsparūs greitam spalvos praradimui. Akriliniai audiniai sulaiko kenksmingus ultravioletinius spindulius. Šie audiniai impregnuoti specialiomis TEFLON® arba SCOTCHGARD™ medžiagomis, todėl yra atsparūs lengvam lietui bei nešvarumams. Atsparumas vandeniui: 330 mm. 

vandeniui atsparus markiziu audiniai

Vandeniui atsparūs audiniai pasižymi žymiai didesniu atsparumu vandeniui bei akriliniai. Vandens atsparumo rodmuo - 1000 mm (tik kai šis rodiklis viršija 800 mm – galima vadinti medžiagą „vandeniui nepralaidžia“). Pinta audinio struktūra kartu su modernia impregnavimo technologija užtikrina ir aukštą audinio oro pralaidumą. Šie audiniai nėra toksiški – audiniai atitinka aplinkai ir žmogui nekenksmingų audinių standartą Oeko-Tex®.

Markizių audiniai - pagrindiniai parametrai

• REPEAT (pasikartojimas) - audinio rašto pasikartojimas, išreikštas centimetrais šalia audinio

• UV - kiek procentų kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių blokuoja audinys  

• Gtot - saulės energijos pralaidumo koeficientas

Markizės audiniai - techninės savybės

markiziu audiniai palyginimas savybes

Audinių pavyzdžiai - katalogas

Žemiau pateiktos katalogo nuotraukos yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus bei audinių spalvos, tekstūra tikrovėje gali nežymiai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti „Lauresta“ žaliuzių centruose ir išsirinkti audinį iš originalaus katalogo.

solid audiniu kolekcija markizems

markiziniai audiniai solid

markize - audiniai solid

audiniu kolekcija nuotraukos markiziu

akriliniai audiniai terasu

audiniu rastai

atsparus vandeniui audiniai

markizinis audinys

urban markiziu audiniu katalogas

audinys landscape

classical kolekcija

palermo kaina pavesine

texas terasines markizes

rastai spalvos