Sandėlių g. 16, Klaipėda +37064012345

Plisuoti tinkleliai nuo uodų

Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi. Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių formų bei tipų langams ir durims. Tinkleliai netrukdo įprastai naudotis pergolos langais bei durimis

Plisuoti tinkleliai – tai modernus sprendimas, padedantis efektyviai apsaugoti pergolą/terasą nuo uodų, musių, taip pat dulkių bei alergenų bei tuo pačiu džiaugtis gaiviu oru. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra beveik nepastebimi, todėl neužgožia vaizdo. 

Šį tinklelį nuo vabzdžių labai paprasta naudoti - jis atidaromas ir uždaromas lengvai stumtelėjus ranka į šoną. Kai tinklelio nereikia, jis puikiai susistumia į vieną šoną ir neužima daug vietos. Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių puikiai išsprendžia aukšto slenksčio problemą.

Slenkstis šioje sistemoje yra itin žemas ir beveik nepastebimas - iki 4 mm. Šis tinklelis ypač saugus vaikams ne tik dėl žemo slenksčio, bet ir todėl, kad šioje sistemoje nėra naudojama įtempta spyruoklė. Jei tinklelis netyčia išstumiamas iš bėgelių, jis vėl lengvai atsistato į savo vietą. 

tinkeliai_nuo_vabdzdziu apsauga

tinklelis_nuo_uodu

Tinkleliai yra gaminami pagal pergolos išmatavimus ir tinka tiek naudojimui privačioje pergoloje, tiek ir viešbučiuose, kavinėse, baruose. 

Mūsų klientai pastebėjo, kad tinkleliai nuo vabzdžių puikiai atlieka ir kitas funkcijas. Jie apsaugo nuo nestipraus lietaus, taigi nereikia nerimauti dėl į pergolą patekusio vandens neapdairiai palikus pravirą langą/duris.

Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Monolitiniai aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai. 

Tinkleliai nuo uodų - techniniai parametrai

• Maksimalus aukštis: 275 cm
• Maksimalus plotis: 250 cm
• Profilio plotis: 22 mm
• Slenkstis: 4 mm

Norint uždengti didesnį plotą tinkleliai nuo uodų gali būti jungiami į bendrą grandinę. Profilių kiekis neribojamas.

Standartinės plisuoto tinklelio nuo vabzdžių profilio spalvos - balta, ruda, antracitas ir medžio imitacija (vyšnia arba auksinis ąžuolas).

tinkeliai nuo uodu ismatavimai

Norite daugiau sužinoti apie sienų uždengimus? Susisiekite su mumis konsultacijai: 

lauresta telefonas

uzklausa lauresta